«Час навчання - це є час Божої дії», - Владика Димитрій

6 вересня 2021 р. Б. з нагоди початку нового навчального року в ЧДКА Владика Димитрій Григорак, ЧСВВ - єпарх Бучацький, підчас Архиєрейської Літургії, у проповіді, звернувся до студентів Академії ім. свщм. Г. Хомишина: «Сьогодні, на початок навчального року, Євангеліє Ісуса Христа нас вчить відповідальності і покаяння. Хрещення Ісуса в Йордані є подією, яка визначає його прилюдну діяльність. Господь долає три спокуси у пустині і виголошує першу проповідь про Царство Боже».

«Бог заново запрошує людину до вічного щастя і любові», - Владика Димитрій

У студентів ЧДКА ім. свщм. Г. Хомишина в м. Чорткові - випускний. З цієї нагоди Владика Димитрій Григорак, єпарх Бучацький, відвідав навчальний заклад та очолив Архиєрейську Святу Літургію 6 червня 2021 р. Б..

04062101

Екзаменаційну комісію на випускних іспитах у ЧДКА ім. свщмч. Г. Хомишина 2021 р. Б. очолив Преосвященний Владика Димитрій (Григорак), ЧСВВ - єпарх Бучацький. Також комісію, цьогоріч, крім ректорату Академії, представляли запрошені гості: ректор Тернопільської вищої духовної семінарія імені Патріарха Йосифа Сліпого прот. Іван Римар, ректор Івано-Франківської духовної семінарії УГКЦ ім. свщмч. Йосафата прот. Олексій Данилюк, віце-ректор прот. Андрій Чорненко та префект семінарії о. Юрій Сидір.

Владика Іван (Кулик) - єпарх Кам'янець-Подільський, завітав до ЧДКА ім. Г. Хомишина

На Хрестопоклінну неділю до Дяківсько-Катехитичної Академії ім. Г. Хомишина, що в м. Чорткові, завітав Преосвященний Владика Іван (Кулик) - єпарх Кам'янець-Подільський, випускник 1996 року цього ж закладу.

10062001

ЧОРТКІВСЬКА ДЯКІВСЬКО-КАТЕХИТИЧНА АКАДЕМІЯ
ІМЕНІ СВЯЩЕННОМУЧЕНИКА ГРИГОРІЯ ХОМИШИНА
ОГОЛОШУЄ НАБІР СТУДЕНТІВ НА 2020/2021 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

СТУДЕНТИ ПРИЙМАЮТЬСЯ НЕЗАЛЕЖНО ВІД КОНФЕСІЙНОЇ ПРИНАЛЕЖНОСТІ НА СТАЦІОНАРНУ, ЗАОЧНУ ТА ЕКСТЕРНАТНУ ФОРМИ НАВЧАННЯ ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ:

– ДЯК-РЕГЕНТ (із додатковою спеціалізацією – КАТЕХИТ);
– КАТЕХИТ.

04 10 18 1

3 жовтня 2018 р.Б. на запрошення відбулася зустріч із студентами Чортківської Дяківсько-Катехитичної Академії ім. Священномученика Григорія Хомишина у рамках проекту «Підвищення рівня соціальної відповідальності парафій та їх участі у житті громад на місцевому рівні».