Архиєрейська Божественна Літургія та дияконські свячення в Прокатедральному Соборі м. Бучач

29 січня 2023 р. Б. в Неділю про Закхея, в день молитовного почитання і поклоніння чесним оковам святого і всехвального апостола Петра, Преосвященний Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ – Єпарх Бучацький очолив Божественну Літургію в Прокатедральному Соборі Благовіщення Пресвятої Богородиці в м. Бучач.

«Молімося, щоб бути добрими пастирями для повірених нам душ», - о.д-р Руслан Корнят під час міжконфесійної зустрічі в м. Чорткові

На екуменічну молитву, у храмі Різдва Пресвятої Богородиці ПЦУ в м. Чорткові 25 січня 2023 р.Б., зібралися священнослужителі та представники християнських конфесій у місті: греко-католики, римо-католики, православні, протестанти.

Сьогодні кожен українець завдячує своєму «завтра», своєму святу і своїй зорі, тим, «хто тримає небо над Різдвом» - ЗСУ

Христос приходить в зруйновані міста, шукає прихистку в яслосерцях, гріється поміж глибоких окопів. Він приходить, до тих, хто багато порався, щоб належно Його зустріти і до тих, хто Його не чекав. Приходить до тих в дорозі, хто на війні, хто вдома, хто в храмі чи в лікарні, хто у в'язниці, хто в полоні... Зрештою, Христос приходить ДЛЯ ВСІХ. Він народжується для тебе і для мене.