Архиєрейська Божественна Літургія в монастирі оо. Василіян у Чорткові

7 травня 2024 р. Б., у Світлий Вівторок Преосвященний Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ, – Єпарх Бучацький очолив Архиєрейську Божественну Літургію в монастирі отців Василіян у Чорткові.

Урочистий Молебень до Матері Божої

7 травня 2024 р. Б.  у Світлий Вівторок відбувся урочистий Молебень до Божої Матері біля каплиці Матері Божої Люрдської.

Бучацький колеґіум оголошує набір учнів на 2024–2025 навчальний рік

Бучацький колегіум імені Святого Йосафата оголошує конкурсний набір учнів у 7, 8, 9, 10-ті класи на 2024–2025 навчальний рік.

Архиєрейська Божественна Літургія в Прокатедральному Соборі м. Бучача

6 травня 2024 р. Б. у Світлий Понеділок Преосвященний Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ – Єпарх Бучацький очолив Архиєрейську Божественну Літургію в Прокатедральному Соборі Благовіщення Пресвятої Богородиці м. Бучача.

У Зарваниці відбулася ІІІ сесія Синоду Тернопільсько-Зборівської митрополії

У п’ятницю, 10 травня 2024 року, у Зарваниці відбулася ІІІ сесія Синоду Тернопільсько-Зборівської митрополії. У ній взяли участь єпископи митрополії: владика Василій Семенюк, архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський, владика Дмитро Григорак, єпарх Бучацький, владика Іван Кулик, єпарх Камянець-Подільський, владики Теодор Мартинюк та Володимир Фірман, єпископи-помічники Тернопільсько-Зборівської архиєпархії. Синод розпочався Божественною Літургією, яку відслужив митрополит Василій у співслужінні владик та священників, запрошених на синод у якості доповідачів.

Архиєрейська Божественна Літургія в Святу і Велику Неділю Пасхи

5 травня 2024 р. Б. в Неділю Пасхи, день світлого Христового Воскресіння Преосвященний Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ – Єпарх Бучацький очолив Архиєрейську Божественну Літургію в Катедральному Соборі свв. верх. апп. Петра і Павла м. Чорткова.