«Бог заново запрошує людину до вічного щастя і любові», - Владика Димитрій

У студентів ЧДКА ім. свщм. Г. Хомишина в м. Чорткові - випускний. З цієї нагоди Владика Димитрій Григорак, єпарх Бучацький, відвідав навчальний заклад та очолив Архиєрейську Святу Літургію 6 червня 2021 р. Б..

Звертаючись до присутніх, владика сказав: «Є два види бачення реальності: фізичне і духовне. Духовне - це бачення очима віри, очима нашої душі. Від чого сліпота? Хіба Бог хоче, щоб ми були сліпими? Бог хоче, щоб ми були щасливими. Але, як ми знаємо , людина захотіла бути як Бог. Злий обманув і людина повірила спокусникові, ворогові людського роду, і пізнала зло. Пізнання зла вимагає відділитися від добра. Джерелом добра є Бог, Бог сам є добром, життям і любов'ю. Люди розірвали зв'язок з Богом і стали рабами зла. Тоді наслідком всього стали біди, нещастя».

Далі проповідник повчав: «Проте, Бог не перестає себе об'являти через Авраама, через пророків, через Декалог. Бог заново підносить гідність людини, підносить її з її упадку і запрошує до вічного щастя і любові. Щоб це розуміти, потрібно в це повірити. Мало тільки знати, потрібно в це вірити і цим жити».

«Люди не приймали Бога , були сліпими. Подібно і нинішній євангельський сліпець був сліпий, але, після зустрічі з Ісусом, прозрів. Мало мати тілесні очі, потрібно мати і духовні, щоб знати, як жити і куди йти. Блаженніший Любомир Гузар, при кінці свого життя, був незрячий, але мав духовний зір, більше бачив, як ми,часом, зрячі. Будьмо прикладом для інших і своїм життям покажімо шлях до Світла тим, які незрячі», - завершив єпископ.

Свято закінчилося святковою трапезою, де батьки, викладачі та гості вітали випускників з закінченням навчання.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ

«Бог заново запрошує людину до вічного щастя і любові», - Владика Димитрій https://www.buchacheparchy.org.ua/ Super User