Єпархіальна Хресна дорога в Савелівці

20 квітня 2024 р. Б. у відпустовому місці с. Савелівка відбулася Єпархіальна Хресна дорога Бучацької Єпархії за участю духовенства та вірних. Молитву очолив Преосвященний Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ – Єпарх Бучацький та Владика Іван Кулик, Єпарх Кам’янець-Подільський.

Заупокійні Богослужіння за душу о. Івана Михайлюка

18 та 19 квітня 2024 р. Б. Преосвященний Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ – Єпарх Бучацький очолив заупокійні Богослужіння за душу спочилого ієрея Івана Михайлюка.

Заупокійна Божественна Літургія в першу річницю загибелі воїна-героя Олега Барни

17 квітня 2024 р. в день пам’яті преподобного Симеона, що в Персиді Преосвященний Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ – Єпарх Бучацький очолив заупокійну Божественну Літургію в день першої річниці загибелі воїна-героя Олега Барни.

Спочив у Бозі священик Бучацької єпархії УГКЦ

18 квітня 2024 р. Б., після хвороби на 51 році життя упокоївся у Бозі священик Бучацької єпархії УГКЦ, Борщівського деканату, о. Іван Михайлюк.

Чин Панахиди за душу воїна-героя Юрія Кобильника

8 квітня 2024 р. Б. Преосвященний Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ – Єпарх Бучацький разом з духовенством Чортківського Деканату та священниками ПЦУ відслужив Чин Панахиди за душу воїна-героя Юрія Кобильника, жителя с. Буданів.

Арихиєрейська Божественна Літургія в Хрестопоклінну Неділю

7 квітня 2024 р. Б. у Третю Неділю Великого Посту, яка має назву Хрестопоклінна, Преосвященний Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ – Єпарх Бучацький очолив Архиєрейську Божественну Літургію  в Катедральному Соборі св. верх. апп. Петра і Павла.