Дорогі інтернет відвідувачі!

В нас Ви можете придбати духовну літературу: біблійну, богослужбову, катехитичну, агіографічну (про святих), гомілетичну, аскетичну, з історії Церкви, з іконології і церковного мистецтва, про паломницькі святині, про видатних релігійних діячів і т.д., а також різні молитовники, духовну літературу для дітей, підлітків і молоді, для сімей. Діють акційні знижки.

Окрім книг, тут представлені ікони, розп’яття, речі церковної атрибутики: Євхаристійні набори, Дароносиці, Євангелія, кадила, лампади, кропильниці, підсвічники і т. д. (українські, грецькі та італійські виробництва).

Також можна придбати священичі ризи, підрясники, камілавки, сорочки під колорадку, олію, свічки, офірки та багато іншого… Можливе замовлення.

Чекаємо Вас за адресою:
м. Чортків
вул. Монастирська, 1
Приміщення Єпархіального Управління Бучацької Єпархії

А також:

м. Чортків
(територія Катедрального Собору св. верх. Апп. Петра і Павла)  (Напроти торгового центру НОРМА)

Графік роботи крамниці:

Пн-Пт: 10:00-17:00;
Сб: 10:00-15:00;
Обід: 14:00-15:00:
Вихідні дні: неділя та в церковні свята.

Дорогі наші інтернет – відвідувачі!

Для більш благоговійного служіння в Церковному Храмі  пропонуємо вам церковні речі грецького виробництва.

Переглянувши пропозиції, ви можете зробити замовлення.

З повагою – Ваша Церковна Крамничка

Чекаємо на Вас!