Свято Йосафата у Бучацькому колегіумі

25 листопада Католицька Церква відзначає пам’ять священномученика Йосафата Кунцевича. Цей великий святий є Покровителем нашого навчального закладу. Тому щорічно у Бучацькому колегіумі в особливий спосіб вшановуємо нашого Небесного Заступника.

Святкування розпочались Урочистою Божественною Літургією, яку очолив Єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський кир Теодор Мартинюк. Йому співслужили о. Сергій Крутовський ЧСВВ, консультор Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні; о. Макарій Солюк ЧСВВ, настоятель Кам’янець-Подільського монастиря отців Василіян; о. Іриней Гумен ЧСВВ, директор Бучацького колегіуму ім. св. Йосафата; о. Євген Кобильник, парох с. Буцнів, випускник колегіуму; о. Михайло Бедрій.

Після Літургії усіх присутніх запросили на святковий обід.

Опісля розпочалось театралізоване дійство «Душехват», під час якого гості мали нагоду почути пісні у виконанні ансамблів та хору колегіуму, переглянути сценки із життя святого Йосафата, ознайомитись із відеосюжетом про 400-літній Ювілей Василіянського Чину.

Свято завершилось проведенням квесту «Як ти знаєш життя святого Йосафата?», в якому взяли участь чотири команди, сформовані з учнів Бучацького колегіуму та колегіуму «Знамення» с. Зарваниці. Перемогу здобула команда «Зелених».

Нехай приклад св. Йосафата залишить слід у душах і серцях усіх християн!

Джерело та фото

Свято Йосафата у Бучацькому колегіумі https://www.buchacheparchy.org.ua/ Super User