Молодь Чорткова духовно готується до Світових Днів Молоді (СДМ)

У програмі духовних приготувань до Світових Днів Молоді (СДМ), які відбудуться у Кракові, юнацтво вкотре зібралось разом. Цього разу у в катедральному Соборі Верховних Апостолів Петра і Павла.

Програма зустрічі була досить насиченою: молодь взяла участь у Святій Літургії, після завершення якої зі слів о. Романа Герасиміва юнацтво дізналось більше про те, що таке Світові Дні молоді, хто є їх автором, а також, який є розпорядок їх проведення. До програми підготувань ввійшло вивчення гімну СДМ польською та українською мовами. Отці Андрій та Мар’ян Лемчуки ознайомили всіх присутніх з темою, якій присвячені Світові Дні молоді з Папою Франциском у 2016 році «Блаженні милосердні, бо вони зазнають милосердя». У приготуваннях активну участь взяла молодь та духовенство костелу св. Станіслава, зокрема с. Марія навчила всіх присутніх, як можна зробити вервичку своїми руками. Ця співпраця була дуже важливою для молоді. Особливим моментом зустрічі була молитва на вервиці, котру спільно провадили молоді люди східного та західного обряду. Після чого о. Мар’ян запросив усіх учасників на наступну підготовчу зустріч, що відбудеться у церкві Вознесіння Господнього 17 грудня.

Молодь Чорткова духовно готується до Світових Днів Молоді (СДМ)

ТУСК «Обнова» м. Чортків

Молодь Чорткова духовно готується до Світових Днів Молоді (СДМ) https://www.buchacheparchy.org.ua/ Super User