Освячення Карітасу у м. Заліщики

24 вересня 2023 р. Б. Преосвященний Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ – Єпарх Бучацький освятив осередок Карітасу на парафії Пресвятого Серця Христового м. Заліщики.

Урочистість події освячення розпочалася із служіння Молебня до Пресвятої Богородиці. Після спільної молитви за мир і спокій відбулася церемонія відкриття «Карітас Заліщики». Ця подія реалізувалася завдяки тісній співпраці парафії з директором Карітасу Бучацької Єпархії о. Романом Бронецьким,  який є парохом цього храму, а також завдяки активним парафіянам, які відчули християнську потребу допомоги ближньому в такі складні часи, які переживає країна.

Відтепер Карітас Заліщики може надавати кваліфіковану допомогу всім потребуючим, внутрішньо переміщеним особам, дітям з особливими потребами.

Окрім урочистого відкриття благодійної організації на парафії відбулася ще одна важлива подія – посвята чоловіків в братство «Лицарі Колумба» для творення ще більших діл милосердя і благодійної допомоги.

Преосвященний Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ подякував усім причетним до створення парафіяльного осередку Карітасу, відзначивши важливість такої ініціативи. Директором Карітасу Заліщики з благословення Владики призначений о. Василь Черничук, сотрудник парафії Пресвятого Серця Христового м. Заліщики.

Пресслужба Бучацької єпархії УГКЦ

Освячення Карітасу у м. Заліщики https://www.buchacheparchy.org.ua/images/2023/280923/010.jpg#joomlaImage://local-images/2023/280923/010.jpg?width=1024&height=768 Super User