27.02.2011р.Б. с.Хлопівка Гусятинського району відбулась знаменна подія: освячення нової каплиці на честь св. Івана Богослова. Чин освячення здійснив о.Дмитро Григорак ЧСВВ, Апостольський Адміністратор Бучацької Єпархії, у співслужінні  синкела у справах мирян о. Володимира Заболотного, в.о. декана Гримайлівського деканату о.Ярослава Палія, адміністратора парафії о. Івана Кикуша та священників Гримайлівського деканату. Отець Дмитро виголосив проповідь, у якій наголосив на важливості спільнотного життя, спільноти вірних яка  зібрана в єдності Отця, і Сина і Святого Духа, тобто зібрана в ім’я Пресвятої Тройці і на зразок Пресвятої Тройці, де є три Особи, але одна любов. Тому Бог ― це Любов. Любов, що єднає три особи в одного Бога. Основний вимір християнського життя є сопричастя любові (койнонія) на зразок Пресвятої Тройці. Ми тому охрещені в ім’я Пресвятої Тройці, «в ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа», щоб жити у спільноті любові разом з іншими, зберігаючи заповідь любові один до одного. На святі були присутні представники обласної та районної влади, парафіяни сіл Хлопівка, Увисла, м. Хоростків, які також у визначений спосіб долучилися до побудови каплиці. Кожний  християнин не тільки належить до Церкви, він є Церквою. Ми не можемо спасати самих себе, а спасаємося у Церкві, завдяки Церкві, завдяки життя у спільноті любові. На цей спільнотний характер Церкви дуже часто нагадує св. Апостол Павло у своїх листах. Він каже, що кожний має дари і харизми, але має їх не для себе. Ці харизми є на збудування інших. В цьому значенні Св. Павло не обмежується лише теоретичним повчанням, але практично наказує своїм церквам робити збірки для бідніших церков. «Думайте те саме, майте любов ту саму, будьте однодушні, згідливі... майте на увазі користь не власну, а радше інших» (Пор. Фил 2,2-4). Отже, будуйте спільноту любові, будуйте духовну церкву!

Будуйте спільноту любові, будуйте духовну церкву! https://www.buchacheparchy.org.ua/ Super User