" Родини,  яким є важко, маємо привести до Ісуса", - Владика Димитрій Григорак

Владика Димитрій (Григорак),  єпарх Бучацький УГКЦ,  привітав сестер Згромадження Пресвятої Родини, що в  м. Чорткові, з їхнім  святом.

З цієї нагоди, 8 січня 2023 р. Б.,   єпископ очолив Святу  Архиєрейську Літургію у монастирській каплиці Пресвятої Родини.

У  своїй проповіді, звертаючись до присутніх, владика звернув увагу на чесноти Святого Йосифа, як опікуна Пресвятої Родини.

"Святий Йосиф жив вірою. Слухати Господа, чути Його Слово і будувати відносини  у сім'ї, чи у монашій родині є набагато легше, коли є живий зв'язок з Богом. Праведний Йосиф слухав Бога, ще до того, як став Обручником Пречистої Діви Марії. Він вмів довіряти".

Далі Архиєрей заохотив:  "Будьмо уважними до присутності Господа в нашому житті, покладаймося на Його святу волю, щоб могти довіряти Йому кожного дня.

У часі війни людські стосунки теж проходять різні випробування, тому маємо підтримати ті родини, яким є важко, привести їх до Ісуса".

Вкінці монахині подякували Владиці Димитрію,  священникам та  гостям, які завітали на свято.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ

" Родини,  яким є важко, маємо привести до Ісуса", - Владика Димитрій Григорак https://www.buchacheparchy.org.ua/images/2023/10012302/004.jpg#joomlaImage://local-images/2023/10012302/004.jpg?width=1280&height=720 Super User