21 серпня 2010 р. Б. у приміщенні Єпархіального Управління Бучацької єпархії відбулися одноденні реколекції для дівчат.  Темою реколекційних наук була «Жінка у Святому Письмі». Реколектанти: п. Марія Білінчук, о. Андрій Лемчук та с. Софія, мироносиця зупинили свою увагу на провідних образах жінок у Старому і Новому Завітах, зокрема на Праматері Єві та Пресвятій Богородиці.

Кожна із присутніх дівчат очікувала отримати від цієї зустрічі щось важливе для себе: чи то відповіді на запитання, чи настанови на подальше життя, щоб вдосконалюватися і служити прикладом для інших. Також на реколекціях можна було проявити свої творчі здібності: вміння малювати себе та співати під супровід гітари.

Отож, такі реколекції та зустрічі є дуже корисними і потрібними у нашому повсякденному, насиченому різноманітними проблемами, житті. Вони несуть помічний характер для дівчат, які повинні зрозуміти і виконати свою місію, щоб бути гідними дружинами, матерями, монахинями. Особливо такими, якими їх хоче бачити Бог, а не мінливий світ – практикуючими християнками.

Христина
Учасниця реколекцій

Реколекції для дівчат https://www.buchacheparchy.org.ua/ Super User