20-21 серпня 2022 року Божого на Парафії Собору Пресвятої Богородиці с. Устя-Зелене, Бучацької Єпархія УГКЦ, відбулася четверта Єпархіальна Проща присвячена припиненню війни в Україні та за мир у цілому світі.

Архиєрейську Божественну Літургію очолив Преосвященний Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ – правлячий Архиєрей Бучацької Єпархії.

Підчас проповіді, Владика Дмитро наголосив на важливості віри для християн. Випробування, що переживає наша країна, в жодному разі не мають права похитнути віру у перемогу, віру в силу та міць нашого Спасителя. Якщо знемагаємо у вірі, то маємо разом з Євангельським батьком взивати до Господа: «Вірю, поможи моєму невірству!» (Мр. 9,24).

Співслужили отці Бучацького, Товстенського, Монастириського, Коропецького деканатів, а також о. Роман Балагура – декан Перегінський Івано-Франківської Митрополії УГКЦ.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ

В с. Устя-Зелене відбулася четверта Єпархіальна Проща https://www.buchacheparchy.org.ua/images/2022/29082202/013.jpg#joomlaImage://local-images/2022/29082202/013.jpg?width=1024&height=768 Super User