Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Урочистості присвячені 20-річчю повернення Катедрального Собору Св. Воскресіння Друк e-mail

31 січня 2010 р.Б. в Івано-Франківському Катедральному Соборі Святого Воскресіння ГНІХ відбулася Архиєрейська Божественна Літургія, яку відслужили 10-ть Єпископів УГКЦ та духовенство Івано-Франківської та сусідніх єпархій УГКЦ з нагоди урочистостей 20-річчя повернення Катедрального Собору Українській Греко-Католицькій Церкві в м. Івано-Франківську.

Очолив Літургію Єпископ Коломийсько-Чернівецький УГКЦ Миколай (СІМКАЙЛО) з Єпископами УГКЦ:Ігорем (ВОЗНЯКОМ) – Архиєпископ Львівський, Тарасом (СЕНЬКІВОМ) – Апостольський адміністраторо Стрийський , Юліаном (ВОРОНОВСЬКИМ) – Єпарх Самбірсько-Дрогобицький, Ярославом (ПРИРІЗОМ) – Єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицький, Василієм (СЕМЕНЮКОМ) – Єпарх Тернопільсько-Зборівський, Володимиром (ВІЙТИШИНОМ) – Єпарх Івано-Франківський та Софроном (МУДРИМ), ЧСВВ – Єпископ-Емерит Івано-Франківський, Василієм (ІВАСЮКОМ) – Екзарх Одесько-Кримський, Михаїлом (ГРИНЧИШИНОМ) – Апостольський Екзарх для українців Франції, країн Бенілюксу та Швейцарії, а також з о. Дмитром (ГРИГОРАКОМ), ЧСВВ - Апостольський адміністратор Бучацької єпархії.

В час Літургії проповідь виголосив Владика Миколай (СІМКАЙЛО) зосередивши основну думку на не легких часах підпілля, виходу та становлення УГКЦ в тому числі і передання Катедрального Собору. Після Літургії Владика Володимир (ВІЙТИШИН) зачитав привітання Блаженнішого Любомира (ГУЗАРА) – Верховного Архиєпископа Києво-Галицького, а також зачитав всіх, поіменно, хто спричинився до легалізації Церкви та передання Катедрального Собору в м. Івано-Франківську. Також Владика Володимир подякував всім Єпископам за спільну молитву та висловив подяку всім вірним, які зберегли віру та передали її наступним поколінням. В цей день з нагоди урочистостей в Катедральному Соборі відбувся Концерт духовної музики за участю трьох хорів Собору.

За матеріалами http://if-eparchia.org.ua/

 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting