В неділю 13 квітня у м. Борщеві відбулася театралізована Хресна Дорога, яка розпочалася від Церкви Успіння Пресвятої Діви Марії до Церкви Верховних Апостолів Петра і Павла. Цей захід був організований молоддю Товариства Українських Студентів-Католиків «Обнова» з м. Івано-Франківська.

Ця Хресна Дорога носила екуменічний характер, оскільки в ній приймали участь греко-католики, римо-католики та православні Київського Патріархату. Вірні релігійних громад щиро завдячують своїм духовним провідникам, а саме: о. Ярославу, о. Богдану, о. Йозефу та о. Івану за проведений захід.

На завершення Хресної Дороги отці звернулися з подячним словом до своїх вірних та побажали, щоб цей молитовний хресний похід розбудив християнську свідомість в серцях усіх вірних до обов’язку св. Сповіді перед величним святом Воскресіння Господнього, щоб усі відчули себе однією родиною в Ісусі Христі.

Члени Апостольства молитви
Церкви Успіння Пресвятої Богородиці