«Хрест не просто окраса, а дороговказ», - Владика Димитрій

27 вересня 2021 р. Б. в день коли Церква святкує Всесвітнє Воздвиження чесного й животворного Хреста Владика Димитрій Григорак, ЧСВВ - єпарх Бучацький освятив пам’ятний хрест на горі біля цілющого джерела Всецариці в м. Монастириська.

У своєму повчальному слові єпископ, звертаючись до вірних, сказав: «Стоячи на цій горі, ми бачимо прекрасний світ, створений Богом для нас. Цей світ Бог створив добрим. Але, через гріх, почалися проблеми. Божий Син помер саме на хресті і визволив нас від рабства. Хрест - є символом спасіння для нас, християн».

«Хрест, не просто буде окрасою цього місця, а  дороговказом. Сюди будуть приїжджати хворі, потребуючі, і Господь буде зсилати свою силу і ласку», - завершив єпарх Бучацький.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ

«Хрест не просто окраса, а дороговказ», - Владика Димитрій https://www.buchacheparchy.org.ua/images/2021/05102101.jpg#joomlaImage://local-images/2021/05102101.jpg?width=720&height=477 Super User