«Святі є знаком того, що Бог навідався до свого народу», - Владика Димитрій

27 червня 2021 р. Б., Владика Димитрій (Григорак), ЧСВВ - єпарх Бучацький, освятив іконостас у храмі святого великомученика Димитрія, в с. Дуліби.

Звертаючись до вірних, єпископ наголосив: «Сьогодні, у Неділю Всіх Святих, сповняється 20 років від дня візиту Святого Папи Івана Павла ІІ, і тоді теж були проголошені мученики і блаженні українського народу. Роздумуючи над цими подіями, ще більше переконуємося, що добрий Бог є з своїм народом. Бог створив людину святою, вона була вершиною Божого творіння. Але гріх спотворив Боже творіння, і людина не може чинити Божу волю. Жити згідно Божої волі - це наше добро і щастя. Богові від нас нічого не потрібно. Це нам більше потрібно пізнавати Божу волю у нашому житті».

«Ми є запрошені до святості, запрошені бути собою, бути такими, якими нас Господь задумав. Співдіючи з Божою благодаттю, ми справді можемо жити як жили святі, зрікаючись власної гордині, жити для інших коштом себе. Бути досконалим, як Отець наш небесний досконалий, - це є вершина святості. Папа, 20 років назад, проголосив 28 святих, але їх є багато більше. В часі війни, проблем, переслідувань вони зуміли жити свято», - роздумував проповідник.

Єпископ, навівши приклад життя Блаженного Емільяна Ковча, який дав прекрасне свідчення любові до Бога і ближнього у важкий час переслідування, заохотив вірних наслідувати життя наших українських святих у щоденному житті.
«Святі є знаком того , що Бог навідався до свого народу, вони оживляють і зміцнюють нашу віру», - підкреслив Владика Димитрій.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ

«Святі є знаком того, що Бог навідався до свого народу», - Владика Димитрій https://www.buchacheparchy.org.ua/ Super User