В Борщеві відбувся молодіжний форум УГКЦ

26 червня 2021 р. Б. під гаслом: «ВІДПОВІДЬ ДАЙ» на території табору «Лісова Пісня» відбувся Християнський молодіжний форум УГКЦ Борщівського деканату.

Спільна молитва, участь у Святих Таїнствах, цікаві конкурси, банси, розмови на духовні теми, музика, смачна піца - все це, завдяки духівникам, організаторам та аніматорам, творило атмосферу сопричастя, та приналежності до великої Всецерковної молодіжної спільноти, яка єднається довкола Христа.

Як зауважив Голова Молодіжної Комісії Бучацької єпархії УГКЦ, о. Роман Гарасимів: «Найбільше, що мене вразило на цьому форумі, - це свідома МОЛОДЬ Борщівщини. Дякую о. Михайлу Манькуту, який відповідальний за молодь в Борщівському деканаті, священникам і всім, хто формує її бути свідомою та зрілою. Я вірю, що саме така молодь , яка вже тепер вибирає правдиві цінності у житті, є великою надією і опорою для побудови здорового християнського суспільства. Теперішні їхні життєві орієнтири, які є згідні з наукою Церкви Христової, мають глибоке випробуване коріння, а отже, і матимуть велике та достойне майбутнє».

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ

В Борщеві відбувся молодіжний форум УГКЦ https://www.buchacheparchy.org.ua/ Super User