«Допомагаймо іншим бути по - справжньому собою», - Владика Димитрій

21 червня 2021 р. Б. Владика Димитрій Григорак, ЧСВВ – єпарх Бучацький очолив Святу Архиєрейську Літургію у храмі Пресвятої Трійці в с. Золотий Потік.

Під час проповіді єпископ сказав: «Тільки, винятково, християни вірять в те, що є три Божі особи, і що Син Божий стався людиною. Немає місця у вселенній, де б не було Бога. Бог все наповняє, весь видимий і невидимий світ. Наш Бог взаємодіє у трьох Божих особах».

Далі Владика продовжив: «Тайни Божі є вічні і незглибинні. Отець є безпочатковий, безконечний. Отець родить Сина безпочаткового. Взаємодія між Богом Отцем і Богом Сином - є Дух Святий, який теж є Богом. Людина має початок, а Бог немає ні початку, ні кінця. Кожна особа Божа є абсолютно відкрита на дві інші, проникає її, не нівелюючи її тотожності і неповторності».

«Допомагаймо іншим бути по - справжньому собою», - Владика Димитрій

«Що це значить для нас ? Ми маємо розум, безмертну душу і свобідну волю, ми створені на образ і подобу Божу. Ми є здатні вибирати між добром і злом. Ми нашим Творцем є запрошені жити по - євангельськи, бути Євхаристією, іконою, відбитком Пресвятої Трійці. Сім'я є чудовою нагодою, де можемо практикувати життя в гармонії, подібно як є у Пресвятій Трійці. Бути відкритими одні на одних, чути, зауважувати потреби інших, приймати тих, які є з нами, в любові, такими, як вони є, неповторними. Допомагаймо іншим бути по - справжньому собою. Таке життя маємо практикувати у щоденному житті, у тих обставинах, в яких ми є тут і тепер. Бог готовий нам допомогти, посприяти, наш Господь є завжди на боці людини, бо вона є його створінням і любов'ю», - підсумував Владика Димитрій.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ

«Допомагаймо іншим бути по - справжньому собою», - Владика Димитрій https://www.buchacheparchy.org.ua/ Super User