«Дух Святий кожного з нас теж активує до добра», - Владика Димитрій

У свято Зіслання Святого Духа, 20 червня 2021 р. Б., Владика Димитрій (Григорак), ЧСВВ – єпарх Бучацький під час проповіді у Катедральному Соборі Верховних Апостолів Петра і Павла сказав: «Сьогодні маємо День народження Церкви, спільноти Бога з людьми, якою керує Бог. Бог керує через людей, яким дав дари. Це унікальна спільнота, такої більше у світі немає, у якій керує Бог через людей».


Далі єпископ продовжив: «Апостоли, після зшестя Духа Святого, відчули, що їхній стан змінився. Страх, невпевненість пропали, а появилися впевненість, знання і розуміння Божих правд. Вони розуміли, що це є подія Божа, видимим знаком були вогненні язики. Бог почав тоді діяти в тих, яких сам вибрав. Господь вибраним дає владу навчати, освячувати і управляти. Ці дари сходять на священика, єпископа при отриманні Таїнства Священства. Ці дари Святого Духа ми отримуємо в Таїнстві Миропомазання. У інших Таїнствах Церкви теж діють дари Святого Духа. Дух Святий діє не на емоції, а активує нас до добра, до вчинення Божої волі».

«Дух Святий кожного з нас теж активує до добра», - Владика Димитрій

«Апостоли не були випадкові люди, це були вибрані особи самим Ісусом, вони знали Ісуса Христа, його спосіб життя. Святий Дух теж запрошує нас до активної участі у чиненні Божої волі, згідно наших обов'язків. Молімось і просімо Пресвяту Богородицю, Обручницю Святого Духа, щоб і ми теж були чутливі на Його дію в нашому житті», - завершив єпископ.

Прес-служба Бучацької єпархії

«Дух Святий кожного з нас теж активує до добра», - Владика Димитрій https://www.buchacheparchy.org.ua/ Super User