У Бучачі відбувся деканальний з'їзд молоді

12 червня 2021 р. Б. у м. Бучачі відбувся Деканальний з’їзд молоді Бучацького та Золотопотіцького деканатів УГКЦ під гаслом: «Люби Бога всім серцем, а ближнього свого, як самого себе».

З'їзд розпочався з реєстрації учасників, де кожен отримав бейджик з гаслом заходу. Учасники спільно молились Літургію у храмі Воздвиження Чесного Хреста, кожен мав змогу приступити до Святих Таїнств Сповіді і Євхаристії.

Після Святої Літургії молодь пройшла спільним походом у міський сквер, де поласували смаколиками, які пожертвували для них ФГ «Гадз» ТЗОВ «БУЧАЧАГРОХЛІБПРОМ».

Учасники взяли участь пісенно-театралізованому дійстві, слухали концерт, танцювали банси і розважали над Словом Божим.

У Бучачі відбувся деканальний з'їзд молоді

День завершився Молебнем до Христа Чоловіколюбця. Всі щасливі і натхненні до несення Доброї Новини, з гарним настроєм роз’їхались до своїх домівок, з нетерпінням чекаючи наступних таких зустрічей.

Голова Комісії у справах молоді о. Роман Гарасимів щиро дякує о. декану Олегу Гронському за організацію проведення деканального з'їзду молоді, відповідальним священникам в Бучацькому деканаті - о. Михайлу Геваку, в Золотопотіцькому деканаті - о. Віталію Вальчишину, а також режисеру концертного дійства - Оксані Пискливець, Ганні Ковалишин, Галині Кулик.

Також вдячність всім отцям-душпастирям, які зі своєю молоддю долучились до участі цього дійства.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ

У Бучачі відбувся деканальний з'їзд молоді https://www.buchacheparchy.org.ua/ Super User