2 лютого 2013р.Б. молодіжно-християнська спільнота «Еммануїл» святкувала свій другий День народження.

О 15:00 усі члени спільноти  зібралися на Святу Літургію  у Хоростківській  церкві «Положення Чесної Ризи Пресвятої Богородиці». Отець Петро Панасюк та голова молодіжної комісії Бучацької Єпархії отець Ігор Середа благословили молодь та щиро привітали усіх присутніх.

На святкування зійшлася велика кількість учасників спільноти, це і учні шкіл, і уже сьогоднішні студенти.

Продовження святкування відбувалося в міському Будинку культури.

Усі приємно привели час. Ігри, танці, катехитичні знання – все це стало основою хорошого настрою та посмішок на обличчях. Завдяки своїм організаторським здібностям, Наталія Ігорівна Березюк  зуміла залучити кожного  до участі  у танцювальних конкурсах.

Ось так пройшло святкування ще одного року спільноти «Еммануїл», яка стала на рік старшою. Тож мужності і благословення Божого Вам для продовження того шляху, який обрав для Вас Бог!

Повідомила педагог-організатор НВК «ЗОШ І-ІІІст.№1-гімназія»
м.Хоростків Мадай С.Є.

Молодіжно-християнській спільноті «Еммануїл» із Хоросткова -2 роки https://www.buchacheparchy.org.ua/ Super User