100-літній ювілей храму Архистратига Михаїла в смт. Товсте11листопада 2012р.Б. розпочався Духовною Академією «Наша духовна святиня», у якій взяли участь також і вірні з інших парафій та єпархій. Цікаво підготовлена доповідь отця-пароха Ігоря Леськіва допомогла присутнім не тільки зрозуміти про важливість 100-літньої історії церкви, як споруди, а й збагнути, що найбільшою окрасою храму є люди ,які сповідують віру Христову і завдяки цьому є «мудрими  будівничими».

На свято Архистратига Михаїла 21листопада вся греко-католицька громада смт. Товсте радо вітала правлячого Архиєрея Бучацької єпархії Владику Димитрія Григорака який і очолив Архиєрейську Святу Літургію. У повчальному слові до вірних владика наголосив на важливому елементі віри в християнському житті. А також наголошував на очищенні віри від різних забобонів, ворожінь, народних прикмет. Великою запорукою і запевненням прийнятого Божого Слова була чисельна кількість причасників на Святій Літургії, в тому числі дітей, які і є малими «мудрими будівничими» цього храму і великою надією церкви.

Прес-секретаріат єпархії

Столітній ювілей храму в смт. Товсте https://www.buchacheparchy.org.ua/ Super User