Під егідою парафії Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ у Скалі-Подільській 30 липня відбувся дружній футбольний матч під гаслом «Тренуємо тіло в християнському дусі» з молоддю Києва, яка відпочивала під час канікул в оздоровчому комплексі «Збруч». Оскільки столична команда є в гостях у нашого селища, було вирішено надати їй можливість зіграти, взявши молодих хлопців до 11 класу включно. Вже на початку 1-го тайму кияни забили перший гол, але і господарі поля довго не чекали, забивши м’яч у ворота колег. У 2-му таймі боротьба між Києвом і Скалою-Подільською посилилась. Карколомними були удари по воротах, але обидва воротарі мужньо відстояли честь своїх команд. Наприкінці матчу всіх вболівальників та гравців турбувало питання: «Невже нічия?» Але вирішальним став ще один гол на користь команди «Скеля».

Вітаємо наших гравців: Андрія Слотвінського та Сергія Кравчишина, котрі відстояли перемогу в цьому турнірі. Але все ж таки перемогла дружба, тому що шкільна молодь змогла  загартувати тіло і дух, і найважливіше – ще раз спільно прославити Бога спортом.

Повідомили з парафії Успіння Пресвятої Богордиці
смт. Скала-Подільська

ФУТБОЛЬНА КОМАНДА «СКЕЛЯ» ЗІГРАЛА МАТЧ З КИЇВСЬКИМИ КОЛЕГАМИ https://www.buchacheparchy.org.ua/ Super User