До Катедрального собору Верховних апостолів Петра і Павла студентство і викладацький склад Чортківського державного медичного коледжу вирушили врочистою ходою центральною площею міста. До храму мирян привели особливий намір та бажання спільно помолитись і подякувати Богу за всі Його дари з нагоди 65-ліття з часу заснування навчального закладу. Так, 24 листопада собор ущент наповнився сотнями студентів та викладачами. Піснею «Пренебесна, пречудесна» зустрічали своїх колег та співбратів у Христі студенти Чортківської дяківсько-катехитичної академії ім. свщмч. Г. Хомишина. Відтак до присутніх з вітальним словом звернувся протосинкел Бучацької єпархії всеч. о. Володимир Заболотний. Священик пояснив, наскільки важливим є те, що їхнє свято триває саме у храмі, в особливій присутності Бога. Далі духовенство різних конфесій відслужило Молебень до Пресвятої Богородиці. Після Молебню отці привітали всіх зі святом, побажали бути святими та закликали якнайчастіше творити добрі справи, особливо у своїй благородній професії. Виступив і директор коледжу Любомир Білик, котрий сказав, що їхній заклад збільшується кількісно і що його керівництво завжди відкрите для співпраці з Церквою. До слова, священики-капелани Бучацької єпархії неодноразово проводили і проводять у коледжі різноманітні духовні акції, спілкуються зі студентами, заохочують їх до активної діяльності в різних християнських молодіжних організаціях Чорткова.

На згадку про подію протосинкел єпархії подарував коледжу книгу «Життя святих», закликавши наслідувати їх у своєму житті. Пам’ятним стало і спільне фотографування перед катедрою. Важливо також, що під час Молебню всі охочі могли приступити до Святої Тайни Покаяння, а опісля – і до Святого Причастя.

Прес-служба Бучацької єпархії

У ЧОРТКІВСЬКІЙ КАТЕДРІ МОЛИТОВНО СВЯТКУВАЛИ 65-ЛІТТЯ МЕДИЧНОГО КОЛЕДЖУ https://www.buchacheparchy.org.ua/ Super User