Свята місія, яку проводили отці Редемптористи ЧНІ та сестри Згромадження Пресвятої Родини з благословення владики Дмитра у с. Тарнавка та Воля Чорнокінецька з 23 по 30 жовтня, залишила незатертий слід у душах вірних.

Глибокодуховні роздуми отців-місіонерів над вічними правдами та Божою любов’ю докорінно змінювали життя вірних. Щоденна Свята Літургія, Сповідь, Святе Причастя дали змогу перебувати у міцному союзі з Господом. Через місію сам Христос ходив вулицями сіл, відвідував домівки вірних. Хресна дорога в селах, благословення врожаю, віднова хресних обітів, подружньої присяги, щоденна катехизація дітей та зустрічі з молоддю, перегляд відеофільмів, спілкування з вірними – творило родинну атмосферу на обох парафіях о. Віталія Паламаря, де ревно служить священик.

Пресвята Богородиця, котра своєю тихою і непомітною присутністю запрошувала щоразу більше вірних через молитву на вервиці, назавжди залишиться опікункою духовного життя парафій.

Прес-служба єпархії

ДУХОВНІ МІСІЇ У ТАРНАВЦІ ТА ВОЛІ ЧОРНОКІНЕЦЬКІЙ https://www.buchacheparchy.org.ua/ Super User