8 січня 2014 р.Б. владика Дмитро (Григорак) відвідав сестер Пресвятої Родини з нагоди храмового свята у монастирі ЗСПР в м. Чорткові.

Сестри разом з владикою, отцями, добродіями та сестрами-мироносицями молилися за благословення для Згромадження Сестер Пресвятої Родини.

У своєму пастирському слові владика наголосив, як важливо сьогодні свідчити любов до ближнього. «Та найбільшою кульмінацією Божої любові є Пресвята Євхаристія, у якій, єднаючись з Христом, єднаємося з ближніми. Прикладом такої любові є Пресвята Родина з Назарету, де завжди панував дух миру, любові і лагодності», - зауважив єпископ.

Cестри відновили свої монаші обіти чистоти, убожества і послуху.

Єпарх Бучацький привітав сестер з їхнім святом. Діти із сиротинця сестер Мироносиць представили вертепне дійство, поєднавши актуальні проблеми на Україні і народження Христа у серці людини.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ

«Коли є любов до Христа, то і є любов до ближнього»,- владика Димитрій (Григорак) на храмове свято у сестер П https://www.buchacheparchy.org.ua/ Super User