З 21 по 23 липня 2014 року Божого, завдяки підтримці голови молодіжної комісії Бучацької єпархії о. М. Лемчука  та на запрошення пароха о. І. Вовка, в с. Сороки Бучацького р – ну. відбувся літній християнський табір «Веселі канікули з Богом». На таборі були присутні понад 30 дітей  віком від 6 до 15 років. Ці  три дні  аніматори разом з дітьми змогли весело та корисно провести час. Кожного дня діти мали можливість молитися  Св. Літургію, слухати корисні та повчальні науки, танцювати та співати, брати участь у різних іграх та конкурсах.  Діти розглядали та обговорювали  такі теми як: « Я і церква» та «Я і моя сім’я ».

Так, як в нашій країні ведуться воєнні дії, то діти разом із своїми аніматорами намалювали малюнки та написали листи -підтримки для людей, які захищають нашу Державу. Ми дякуємо Богові за гарно проведений час та радісні посмішки дітей.

Світлана Блажків
катехит Катедрального Собору
Верховних Апостолів Петра і Павла, м. Чорткова

Веселі канікули з Богом в с. Сороки https://www.buchacheparchy.org.ua/ Super User