Велично дзвонили дзвони в неділю 22 червня 2014р.Б. в с.Миколаївка, адже на парафію прибув Преосвящений Владика Дмитро, єпарх Бучацький на запрошення пароха о. Сергія Топольницького. При вході до церкви  єпископа з  хлібом - сіллю  вітали діти і парох храму.

Владика Дмитро найперше освятив престіл, проскомидійник і тетрапод. Вже на освяченому престолі була звершена Божествена Літургія, на важливості якої наголосив святитель, адже під час Служби Божої отримуємо Святе Причастя, яке є  Хлібом Життя. І немов у  відповідь, на заклик Владики, більше  ніж 100 людей приступили до Святого Причастя. Отже, для парафіян цього  невеличкого села храм і престіл  - це не просто слова, а можливість зустрічі з живим Христом.

Владика привітав  усіх парафіян  і пароха  отця Сергія з нагоди освячення престолу і нагородив його золотим хрестом, а також подякував  жертводавцям, уділивши всім архиєрейське благословення.

бр. Павло Зависляк студент 1 курсу ІФДС

Храм і престіл-це не просто слова https://www.buchacheparchy.org.ua/ Super User