З 3 по 7 червня 2014 р. у с. Колодрібка, Заліщицького деканату  відбулися «Веселі канікули з Богом». Для дітей їх проводили о. Василь Щур та місіонери Мар’яна, Віталій і Надія із Комісії у справах Євангелізації і розповідали про 7 днів сотворення світу. Насичена програма включала в себе щоденну Літургію, веселу розминку, щиру молитву, захоплюючі ігри, цікаві конференції, творчі групки, інтенсивні танці та  читання Біблії. Також були повчальний комедійний фільм, активний квест і розвиваюча естафета.

Водночас, з корисним проведенням часу,  о. Василь і Надія проводили науки для парафіян, разом зі свідченнями людей. Розглядалися такі теми: «Вихід УГКЦ з підпілля», «Читання Біблії», а для матерів в молитві — «Біблія і молитва». Найважливішою подією стало заснування біблійної групки на парафії с. Колодрібки, до якої може долучитися будь-хто.

Про те, чи сподобалося малим учасникам на «Веселих канікулах», ви зможете побачити на фотографіях.

«Веселі канікули з Богом» у с.Колодрібка https://www.buchacheparchy.org.ua/ Super User