У перших числах червня вже пройшли літні християнські  табори в Бучацькій єпархії. Зокрема на запрошення  єпархіальної катехитичної комісії сестри Згромадження Пресвятої Родини вже провели християнські табори в с.Косів, с.Дзвиняч, с.Скомороше, смт.Заводське. В м.Чорткові також відбувся табір при монастирі ЗСПР, що біля гімназії ім.о.Макркіяна Шашкевича. Ці табори мали одинакову тему: «Покликані любов’ю Отця».

Також,  у перші дні червня подібний табір проходив в школі –інтернаті м.Чорткова, який проводили аніматори, о.д-н Іван Микитюк та о.А.Лемчук.

Під час таборів діти у невимушеній формі, завдяки добре продуманій програмі, дізнаються багато цікавого про Христа, святих, Богородицю. Конкурси, ігри, банси, естафети та розваги під проводом наставників набувають християнського змісту і ще більше відкривають дітей на Боже Слово. Ось якими враженнями поділилися самі діти про перебування у таборі»Покликані любов’ю Отця» при монастирі сестер Пресвятої Родини  м.Чортковa:

Літні табори в Бучацькій єпархії https://www.buchacheparchy.org.ua/ Super User