Незважаючи на погодні умови, діти прибули разом з катехитами, вчителями та батьками до Улашківської Богородиці.

Святу Літургію у співслужінні отців василіян очолив о.д.Мирослава Думич.

Під час проповіді ,звертаючись до дітей, отець передав благословення і вітальне слово  від правлячого Архиєрея Бучацької єпархії владики Дмитра (Григорака).А також наголосив,як важливо, ще у дитинстві, плекати у дитячому серці віру, любов  до Бога та бути добрими дітьми Церкви і України.

Після солодкого столу кожна група представила свою духовно- художню композицію. у якій виразила радість  дитинства, любов до Господа, Діви Марії і рідної землі.

На закінчення,отримавши цікаві подарунки із рук працівників районного відділу захисту дітей, під акомпонемент авторської пісні про Улашківську Богородицю, самі діти зробили оригінальний флеш-моб із голубами і синьо-жовтими кульками.

Відбулася проща дітей Бучацької єпархії до чудотворної ікони Улашківської Богородиці https://www.buchacheparchy.org.ua/ Super User