Храмове свято у с. Золотий Потік в День Зіслання Святого Духа  прикрасив своєю присутністю, глибокою молитвою та Архиєрейським благословенням єпарх Бучацький, владика Дмитро (Григорак).

Після освячення престолу, під час євангельської проповіді владика сказав:» Ваш храмовий празник є особливий, бо висвітлює спільноту  трьох Божих осіб: Бога Отця, Бога Сина і Бога Духа. Бог Отець є той, від якого є все, Син є той, через кого все і Дух Святий у кого все. Бог є буттям, не істотою створеною, а буттям, про це говориться у Старому Завіті. Хто ми є для Бога і ким Бог є для нас - про це ми будемо роздумувати сьогодні.

Владика Дмитро звернувся до вірних, настановляючи просити у Господа найважливішого плоду Святого Духа , який має бути присутній у всіх християн – плоду любові. »Бо по любові впізнають, що ви учні мої»,-сказав Христос.  Після закінчення Святої Літургії відбулося велике водосвяття і обхід довкола церкви.

Храмове свято в с Золотий Потік https://www.buchacheparchy.org.ua/ Super User