Науковець від Бучацької Єпархії о. Микола Слободян, випускник Івано-Франківської Духовної Академії та семінарії, був направлений на вищі студії в Рим, де 11 червня  2013р.Б. завершив шестирічний цикл студій успішним захистом докторської дисертації, з канонічного права при Папському Східному Інституті на тему: «Канонічна візитація Єпископа. Норми Кодексу Канонів Східних Церков і їх актуалізація в актуальній ситуації Української Греко-Католицької Церкви».

Ця праця є важливим внеском у розвиток партикулярного права УГКЦ і представляє практичні поради для кожного Єпископа, який має обов’язок здійснювати канонічну візитацію своєї єпархії згідно з приписом кан. 205 ККСЦ. Дане дослідження ґрунтується на вчительському уряді Папи Римського Франциска, який у своєму слові до Конференції Єпископів Італії наголошує на пастирському служінні Єпископів та на живому спілкуванні Єпископа зі священиками і з вірними.

Бучацька Єпархія вітає доктора канонічного права https://www.buchacheparchy.org.ua/ Super User