З благословення правлячого Архиєрея Бучацької єпархії Владики Дмитра (Григорака) перша Сповідь і урочисте  Св. Причастя для дітей  гімназії ім. О.М.Шашкевича відбулася в монастирі ЗСПР 16 липня  2013 року Божого.

Цілий рік сестри- монахині готували дітей до важливого  та урочистого моменту в їхньому житті. Вкінці діти складали іспит з курсу катихизму приготування до Першої Сповіді і Урочистого Святого Причастя. Крім навчання в гімназії ім. О.М. Шашкевича, діти щосуботи відвідували недільну школу при  монастирі ЗСПР в Чорткові.Багато гімназистів,як і напочатку було домовлено, прийматимуть Святі Тайни в храмах, де щонеділі ходять на Святу Літургію, незалежно від конфесії. Але, невелика частина дітей та їхніх батьків самі виявили бажання цю важливу подію для всієї сім’ї пережити в монастирі Сестер Пресвятої Родини. Святі Тайни уділяли дітям та батькам О.Євген Гаврилишин та о.Анастазій ЧСВВ. Крім дітей також примали Святі Тайни всі в родині та хресні батьки.Під час солодкого столу діти подарували для священиків ,сестер –монахинь, батьків та гостей духовний концерт.

СВЯТЕ ПРИЧАСТЯ УРОЧИСТЕ https://www.buchacheparchy.org.ua/ Super User