ХІ Всеукраїнська проща Католицьких шкіл до Гошівської Чудотворної ікони Пресвятої Богородиці відбулася 18 травня 2013 р.Б. у монастирі Преображення Господа Нашого Ісуса Христа ЧСВВ на Франківщині під гаслом:  "Мама-перша вчителька віри".

Архиєрейську Божественну Літургію очолив Владика Йосиф ( Мілян), Єпископ -помічник та Протосинкел Київської Архиєпархії УГКЦ.

У духовно-культурній програмі учасників "Фестивалю талантів" взяли участь учні Дяківсько-Катехитичної Академії ім.Г. Хомишина м. Чорткова.

Пісня "До Пречистої Діви Марії" прозвучала у виконанні чоловічого вокального ансамблю "Славень"- керівник Орест Подольчук. Немає нічого сильнішого та ефективнішого, ніж молитва матері за своїх дітей. З особливою любов'ю "Пісню про Матір" виконав  Кістечко Петро і Стручук Іван, а "Заспівай мені,мамо"- Солтис Іван. На закінчення, завершальним акордом линула авторська презентація твору "Ода ПАПІ ІВАНУ ПАВЛУ ІІ" на слова студента Максимовича Андрія та музику викладача вокалу Ореста Подольчука .

"Мама-перша вчителька віри" https://www.buchacheparchy.org.ua/ Super User