На запрошення міжнародної папської Організації "Церква в потребі" Преосвященний Владика Дмитро (Григорак)відвідав її представництво в місті Кьонігштайн.

В розмові з відповідальним Референтом за проектну роботу для Східної Європи, пані Магдою Качмарек, Владика Дмитро детально розповів про актуальну душпастирську ситуацію Католицької Церкви в Україні, а також про розвиток пасторальної роботи в парафіях Бучацької  Єпархії. Особливе зацікавлення зі сторони згаданої Організації є щодо планів розвитку допомоги молоді та дітям в парафіях Бучацької Єпархії та підтримки в розбудові центрів соціально- харитативної роботи єпархіального Карітасу в м. Чорткові.

В наступних днях Ординарій Бучацької Єпархії Преосвященний Вадика Дмитро відвідав північно-італійську Єпархію Боцен-Бріксен, де в жовтні 2012 року він брав участь в Хіротонії новопоставленого Ординарія. В розмові з місцевим Єпископом Др. Іво Музером та Генеральним Вікарієм були окреслені плани відносно майбутньої співпраці.

Співпраця МПО «Церква в потребі» з Бучацькою єпархією https://www.buchacheparchy.org.ua/ Super User