Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Ієрейські свячення та освячення іконастасу в селі Звенигород Друк e-mail

Ієрейські свячення та освячення іконастасу в селі Звенигород

8 січня 2020 р. Б. на другий день Різдвяних свят, у празник Собору Пресвятої Богородиці Правлячий Архиєрей Бучацької Єпархії – Димитрій Григорак, ЧСВВ, уділив ієрейські свячення та освятив іконостас у с. Звенигород, Бучацького деканату.

Перед храмом Єпископа зустрічала, парафіяльна спільнота та гості торжества, на чолі з отцем-парохом Олегом Гронським, деканом Зиновієм Войтюком, та запрошеними священниками.

Відтак розпочалася Архиєрейська Божественна Літургія, під час якої Владика Димитрій, уділив ієрейські свячення випускнику Івано-Франківської Духовної Семінарії та Папського Урбаніанського університету Ігорю Посоленику.

В часі проповіді Архиєрей зауважив: «Без віри, не зможемо правильно вести свою родину до Творця. Якщо нема єдності з Богом, тоді вся інша єдність є тимчасовою, немає єдності ні з собою, та ні з ближніми».

На завершення подяку Богові, та всі присутнім склали: нововисвячений ієрей Ігор, який просив надалі молися за нього. Отець Олег, настоятель храму подякував Преосвященному Владиці Дмитрію за візит та освячення Іконостасу та людям які причинилися до цієї події, своїми руками зробили іконостас. Після цього Владика Димитрій нагородив подячними грамотами парафіян. Торжество завершилося спільною колядою та вертепом.

Софія Сагайдачна
Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting