«Щоб наша віра не збайдужіла – живімо так, як жив Христос», - Владика Дмитро (Григорак), єпарх Бучацький Друк e-mail

29 04 19 2

У світлий понеділок, 29 квітня 2019 р.Б., Преосвященний Владика Димитрій, єпарх Бучацький, очолив Святу Літургію у храмі Преображення ГНІХ в оо. Василіян м.Чорткова.

Звертаючись до вірних у проповіді, владика сказав: « Так як Ісус воскрес із мертвих, так і всі ми, які в Нього вірують, теж ввійдемо до життя вічного. Ввійдемо із тілами, які непідвладні ні часові, ні терпінню, ні старінню. Але, щоб ми всі були там, де Він, потрібно нам голосити правду, що Він дійсно воскрес, свідчити про Нього своїм життям, бо теоретично про це всі знають».
Далі єпископ продовжив: «Як охрещених здивувати новиною про Воскресіння? Найперше дати людині правдиву інформацію про Бога, який любить і прощає. Якщо Бог є караючий і мстивий, то вона такою стається, а якщо Бог люблячий і всепрощаючий, то і людина такою стається».
«Щоб наша віра не збайдужіла –живімо так, як жив Христос. Шукаймо тих, з якими можемо ділитися любов’ю.
Радіймо, Господь воскрес , голосімо це всім і словами, і ділами», - завершив владика Димитрій.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ