Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Моя сім’я врятована! Друк e-mail

18 11 18 1

16-18 листопада 2018 р.Б. у Марійському духовному центрі в Зарваниці відбулися основні реколекції для учасників спільноти «Подружні зустрічі», організовані чортківським осередком на чолі з о. Іваном Микитюком.

Духовні науки для учасників виголошували духівник спільноти і заступник голови Комісії у справах родини Бучацької єпархії о. Іван Микитюк та сотрудник МДЦ в Зарваниці о. Микола Медюх.
«Щасливі усмішки, сяючі очі, сповнені благодаті і вдячності серця,- такими від'їжджали додому учасники цих реколекцій та аніматори», - зазначають організатори .
З ділення однієї пари: «Ніколи не була азартною особою, не брала участі ні в яких акціях, та відчуваю, що отримала найцінніший "лотерейний" квиток у житті на цих реколекціях. В слушний час, з особливими людьми, у блаженному місці набралися досвіду, до якого нічого додати, його потрібно пережити. Моя сім'я врятована! Автором такої події, в моєму випадку, міг бути лише Господь...».
Учасники реколекцій відмітили високий рівень підготовки, також подякували отцям за духовний супровід і всім аніматрам.
Чергові зустрічі подружніх пар відбудуться 30 листопада – 2 грудня та 14-16 грудня 2018 р.Б.. До участі запрошуються обов’язково разом чоловік і дружина. Отримати додаткову інформацію та записатись на реколекції можна за телефоном: 097 585 21 95 (Софія).
На подружні зустрічі приходять люди різного віку, з різним терміном досвіду в подружньому житті і різною мірою набожності, з різними почуттями, які пов'язують або розділяють подружжя. Запрошуємо кожну пару, яка прагне, щоб їхнє спільне життя безперервно розвивалося.

Учасники реколекцій: Михайло та Ірина

 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting