Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
З’їзд мирян Бучацької єпархії УГКЦ Друк e-mail

З’їзд мирян Бучацької єпархії УГКЦ

20 жовтня 2018 р. Б. в приміщенні Єпархіального Управління, що знаходиться у м. Чорткові відбувся з’їзд мирян Бучацької єпархії УГКЦ на тему: «Покликання до святості» в якому взяли участь близько двох сотень мирян.

З’їзд розпочався Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив владика Димитрій (Григорак) - Єпарх Бучацький, у співслужінні священиків єпархії в храмі Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії.

В своєму пастирському слові до учасників єпархіального з’їзду мирян Владика промовив: «Святість це дар, який дає Бог, а людина приймає. Святість це не копіювання когось чи чогось, а вміння (мистецтво) бути собою, відкинувши гріхи і гординю, які нас спотворюють».

Далі єпископ продовжив повчати: «Святість - це нормальний стан в якому Бог створив людину – вінець Божого творіння, але гріх так глибоко увійшов в життя людини, що став нормою для світу, а святість, тобто нормальний первинний стан, в якому людина була сотворена, став для світу чимось аномальним. Святість доступна для кожної людини без винятку «Воля Божа: святість ваша (1 Сол. 4,3)», «Тож бутьте досконалі, як Отець ваш небесний досконалий (Мт. 5,48) »».

Слід зауважити, що підчас Літургії багато священиків сповідали, і майже всі, хто був присутній в храмі, поєдналися з Ісусом у Євхаристії.

Після Божественної Літургії єпархіальний з’їзд мирян продовжився доповідями священиків згідно програми.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ


 
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting