Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
травня 2019

П'ятниця, 24 травня 2019

Натруджені руки Богородиці в с. Нагірянка на Тернопільщині Друк Email

Натруджені руки Богородиці в с. Нагірянка на Тернопільщині

Пресвята Діва Марія обіймає всіх своїх дітей своєю материнською опікою, любов’ю та благодатями. В особливий спосіб її милості отримують жителі села Нагірянки, Чортківського району, де біля храму в білих шатах весняних пелюстків, немов привідкривши небо, на всіх споглядає Пречиста Діва Марія. Поспішаючи до храму на Богослужіння, і дорослі, і діти спершу йдуть помолитися до її стіп і це не просто традиція, чи звичка - це живе передання з покоління в покоління. Жилаві руки Богородиці виглядають такі натруджені, бо не просто стоять у молитовній поставі на її грудях - вони працюють, витирають сльози плачучим, потішають засмучених, обіймають самотніх та сиріт, допомагають в біді і потребі, лікують фізичні і душевні болі. Вони випереджують нещастя і зупиняють катастрофи, мирять посварених, втишують конфлікти в сім’ях та родинах, вертають живими з війни синів, батьків, коханих…

Read more...


Четвер, 23 травня 2019

Блаженніший Святослав у Перемишлянах: «Моліться за священиків, бо їм важливо відчути любов та підтримку мирян» Друк Email

Блаженніший Святослав у Перемишлянах: «Моліться за священиків, бо їм важливо відчути любов та підтримку мирян»

Необхідно передусім свідчити Боже Слово до сучасної людини, тобто що саме Всевишній хоче промовити до людини в певний момент. Тому вірянам варто молитися за своїх душпастирів, щоб вони також відчували любов та підтримку у своїй діяльності й служінні.

Read more...

Травнева проща до Улашківської Матері Божої Друк Email

 Травнева проща до Улашківської Матері Божої

Отці Василіяни запрошують Вас 25 серпня 2019 р. Б. взяти участь у прощі до Улашківської Матері Божої та святого Івана у Рік святості подружжя та сім’ї щоб спільно помолитися за мир і спокій в Україні.

Read more...

«Бог є справжнім щастям для молодої людини», - владика Димитрій (Григорак), єпарх Бучацький Друк Email

«Бог є справжнім щастям для молодої людини», - владика Димитрій (Григорак), єпарх Бучацький

В Катедральному Соборі Верховних Апостолів Петра і Павла 18 травня 2019 р. Б. відбувся VII з'їзд молоді Бучацької єпархії УГКЦ на тему «7’я і Я», який розпочався Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив єпарх Бучацький, владика Димитрій (Григорак) у співслужінні священиків єпархії, які разом з молоддю прибули на з’їзд.

Read more...


Неділя, 19 травня 2019

ІIІ Всеукраїнська проща Марійських і Вівтарних дружин до Зарваниці Друк Email

18 05 19 2

Запрошуємо взяти участь до ІIІ Всеукраїнської прощі Марійських і Вівтарних дружин до Зарваниці 8 червня 2019 р.Б., яка приурочена Року Родини.

Read more...

Реколекції “Авраам. Паломництво у вірі” Друк Email

18 05 19 1

Centro Kerigma International та Єпархіальне управління Бучацької єпархії УГКЦ запрошує до участі у реколекціях “Авраам. Паломництво у вірі”, як проводитиметься протягом 24-26 травня 2019 р.Б.

Read more...


Середа, 15 травня 2019

ІІ конкурс-фестиваль хорових колективів духовної музики Бучацької Єпархії УГКЦ «Боже, Україну, збережи» Друк Email

11 05 19 1

З благословення правлячого Архиєрея Бучацької єпархії Вл. Дмитра (Григорака), ЧСВВ, 11 травня 2019 р.Б., в приміщенні РБК ім. К. Рубчакової, в рамках відзначення 100-річчя Чортківської офензиви, відбувся ІІ конкурс-фестиваль хорових колективів духовної музики Бучацької Єпархії УГКЦ «Боже, Україну, збережи».

Read more...

Звернення комісії душпастирства охорони здоров’я на день хворого 19 травня 2019 р. Б. Друк Email

15 05 19 1

16 січня 2006 року було прийнято Постанову Позачергового Синоду Єпископів Києво-Галицької Митрополії УГКЦ, де визначено, що в Україні День Хворого буде відзначатися щороку у Неділю Розслабленого. Запровадження відзначення Дня хворого – це важлива подія та ефективний спосіб наблизити церковну та світську громади до проблем, пов’язаних із здоров’ям та людськими стражданнями.

Read more...


Субота, 04 травня 2019

Їхня жертва не була даремною Друк Email

24 04 19 1

24 квітня у місті Чорткові мітинг-реквієм зібрав чимало небайдужих людей, біля підніжжя пам’ятника жертвам Чорнобильської катастрофи для того, щоб знову пригадати всім той великий подвиг та імена мужніх людей, які ціною свого життя і здоров'я ліквідовували наслідки техногенної аварії, яка немає аналогів в історії людства.

Read more...

«Щоб наша віра не збайдужіла – живімо так, як жив Христос», - Владика Дмитро (Григорак), єпарх Бучацький Друк Email

29 04 19 2

У світлий понеділок, 29 квітня 2019 р.Б., Преосвященний Владика Димитрій, єпарх Бучацький, очолив Святу Літургію у храмі Преображення ГНІХ в оо. Василіян м.Чорткова.

Read more...

Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting