Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
П'ятниця, 08 червня 2012
У ПИШКІВЦЯХ ВЛАДИКА ДМИТРІЙ ОСВЯТИВ МОНУМЕНТ ЗАРВАНИЦЬКОЇ БОГОМАТЕРІ У ГРОТІ І ВІДВІДАВ ПАРАФІЯЛЬНИЙ ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК Друк Email

У понеділок, 4 червня, в с. Пишківці Бучацького деканату відбувся празник парафії Пресвятої Трійці. На торжество прибув Преосвященний владика Дмитрій Григорак, ЧСВВ. Парафіяни різного віку палким серцем зустрічали свого єпископа. Діти з «Марійської дружини» та катехитичної школи привітали владику віршиками і пісенним дарунком.  

Головним дійством храмового свята стала Божественна Свята Літургія, очолена єпархом Бучацьким. Разом із владикою служили єпархіальний віце-канцлер о. Дмитро Ненчин і більше десяти священиків з Бучацької єпархії і Тернопільсько-Зборівської архиєпархії. Владика Дмитро традиційно звернувся до вірян із пастирським словом, у якому наголосив на потребі жити зі Святим Духом і через Нього вдосконалюватись. Оскільки цьогорічне храмове свято співпало з Євхаристійним тижнем, до Святого Причастя на Богослужінні приступило багато людей.

Read more...

ПРАЗНИК У ЗАВОДСЬКОМУ ОБ’ЄДНАВ КІЛЬКА ПОДІЙ Друк Email

Цьогорічне храмове свято парафії Зіслання Святого Духа у смт. Заводське неподалік Чорткова було знаменним і потрійним. Щоб розділити радість парафіян, до селища завітав Преосвященний владика Дмитрій Григорак, ЧСВВ, котрого щирими, теплими словами і лагідними поглядами зустрічали віряни. Зустріч із очільником єпархії була справжнім святом і духовною подією.

Read more...

Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting