Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Вівторок, 30 листопада 2010
Під Твій покров святий… Друк Email

У неділю 28 листопада парафіяни церкви Св. Миколая с. Личківці, Гусятинського д-ту гучними дзвонами вітали Апостольського Адміністратора Бучацької єпархії високопреподобного о. Дмитра Григорака ЧСВВ. Мета візиту – пастирські відвідини парафії та посвячення новозбудованої каплиці в честь Пресвятої Богородиці. Спільна Божественна Літургія об’єднала всіх у молитві до нашої Небесної Матері та Заступниці, а пастирське слово отця Адміністратора скріпило віру, надію та любов усіх присутніх у храмі. За ревну працю на Христовій ниві отець-парох Богдан Байда був нагороджений золотим хрестом.

Наостанку діти парафії прославили Матір Божу прекрасними поезіями та піснями в Її честь.

Read more...

Крехівська Чудотворна ікона та мощі св. Миколая Чудотворця в Чорткові Друк Email

 

26-28 листопада в церкві Вознесіння ГНІХ м. Чорткова відбувся празник душі – реколекції. Поротягом цих днів о. Пантелеймон Саламаха, ЧСВВ – ігумен Крехівського монастиря отців Василіян давав реколекційні науки для парафіян.

Також на парафію прибула Крехівська чудотворна ікона Богородиці та мощі св. Миколая Мир Лікійських чудотворця. Усі вірні мали змогу помолитися та поклонитися до святих реліквій. Під час реколекцій отець Пантелеймон благословив вірних мощами та читав молитви на уздоровлення.

Read more...

Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting