Бучацька Єпархія УГКЦ

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Субота, 31 січня 2009
ХРИСТИЯНСЬКА ЕТИКА ДЛЯ МЕДПЕРСОНАЛУ Друк Email

 Доктор мед. Антун Лісец,
Адрес: Pozeska ulica 11, 34335 Vetovo , CROATIA-ХОРВАТІЯ
Тел.: +385-34-313-722, моб.: +385-91-571-2856
Email: antun.lisec@po.t-com.hr

Надзвичайно важливо, коли людина визнає, що певні речі, які чинила у житті раніше, не були добрими і тепер вирішить ніколи більше не грішити. Саме тому Ісус Христос прийшов на землю – щоб звільнити людину від гріховного бруду, щоб спасти і подати їй щастя у земному і вічному житті.

Під час навчання у медичних навчальних закладах, на факультетах чи аспірантурі, часто навчали неправильно і це справді мусить закінчитися. Нам необхідні медичні працівники, які поважатимуть Божий порядок і Божий закон, а це включає пошану до життя людини і до її гідності.

Отож, необхідно:

  • відразу перестати грішити і спробувати виправити наслідки дотеперішніх гріхів;
  • збагнути свої помилки і відректися від них;
  • відректися сатани і його спокус;
  • відмежуватися від усього, що противиться Божому закону, навіть і тоді, коли б воно виходило від тих, які знаходяться на стратегічно важливих становищах і мають дуже “голосні” титули;
  • прийняти Ісуса Христа, який є нашим єдиним Спасителем і Відкупителем, Дорогою, Правдою і Життям;
  • покаятися і приступити до Святої Тайни Покаяння перед священиком, який має право відпускати гріхи розкаяному грішникові у Боже ім’я.

Господь Бог не хоче смерті грішника, але щоб навернувся і осягнув спасіння.

Виклики совісті

Щоб бути чесними, мусимо попрацювати над правильним формуванням совісті і зберігати її чистою. А це означає, що не сміємо бути співучасниками жодного гріха. Не можемо бути “роботами”, які виконують неморальні вимоги. Кожний з нас має свою душу, яку необхідно спасти.

Існує досить багато нагод, при яких медичні працівники перебувають у спокусі згрішити невідповідною поведінкою щодо пацієнтів, щодо решти медичних працівників, щодо суспільства в цілому, а навіть і непошаною свого власного духовного і тілесного життя. У цьому короткому викладі згадаємо лишень деякі можливості.

Read more...

Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting