Бучацька Єпархія УГКЦ ТУСК "ОБНОВА"

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
ТУСК "ОБНОВА"
Велопроща до Зарваниці Друк e-mail

Велопроща до Зарваниці

14-15 травня 2016 р.Б. відбулася Велопроща до Зарваниці. Розмаїття емоцій і вражень будуть ще довго вирувати у душі кожного прочанина. І хоча ці травневі дні, за прогнозами синоптиків, обіцяли бути дощовими та холодними, це не стало на заваді нашим велосипедистам. Здавалося погода до останнього чекала нашого приїзду до Зарваниці і вже там привітала нас весняним дощем. Та не тільки це стало приємною несподіванкою. Уже другий рік поспіль швидкість учасників вражає.

Детальніше...
 
Молодь Чорткова духовно готується до Світових Днів Молоді (СДМ) Друк e-mail

Молодь Чорткова духовно готується до Світових Днів Молоді (СДМ)

У програмі духовних приготувань до Світових Днів Молоді (СДМ), які відбудуться у Кракові, юнацтво вкотре зібралось разом. Цього разу у в катедральному Соборі Верховних Апостолів Петра і Павла.

Детальніше...
 
Мандруючи Києвськими вулицями (роздуми) Друк e-mail

Протягом 23-26 грудня Обнова м. Чорткова гостювала в Києві, у дорогих сестер Згромадження Пресвятої Родини. Дякуємо сестричкам за таку чудову та неймовірно теплу гостинність.

Детальніше...
 
Зустріч Ради федерації ФУКАСТ «Обнова» у м. Чорткові Друк e-mail

13-14 грудня 2014 р.Б. у єпархіальному управлінні Бучацької єпархії, відбувається чергова зустріч Ради федерації ФУКАСТ «Обнова». Хочемо зазначити, що дано Рада у м. Чорткові відбувається вперше.

Детальніше...
 
«…І ДУХА ПРАВОГО ОБНОВИ В НУТРІ МОЄМУ..» Друк e-mail

Проведення молитовних чувань дуже потрібне для всіх християн. Адже в цьому часі кожен може духовно обновитися, відпочити, відчути особливу присутність Бога у нашому житті і з миром у серці неймовірною радістю повернутися до своєї домівки.

13 жовтня 2013 року Божого в Соборі Верховних Апостолів Петра і Павла відбулися молитовні чування. Вони розпочалися Святою Літургією, на якій всі отримали чудову науку про свято Покрови Пресвятої Богородиці від гостя зі Швейцарії, - о. Клауса.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня123456789НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 9
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting