Бучацька Єпархія УГКЦ Головна

Пошук

 


Designed by:
Site hosting Joomla Templates
Web hosting services
Освячення храму Святого Священномученика Йосафата в м. Чорткові Друк e-mail

Освячення храму Святого Священномученика Йосафата в м. Чорткові

15 листопада 2020 р. Б., Архиєрейську Божественну Літургію, з нагоди освячення храму Святого Священномученика Йосафата на парафії Новомучеників і Блаженних Українського Народу, в м. Чорткові, очолив Владика Димитрій (Григорак), ЧСВВ - єпарх Бучацький у співслужінні священнослужителів єпархії.

Владика Димитрій привітав священників та парафіян з освяченням нижнього храму Святого Священномученика Йосафата та сказав: «Ви є учасниками великої історичної події - освячення храму. Ця подія ввійде в історію, подібно як увійшло в історію багато подій, які пережили очевидці Ісуса Христа. Розглядаючи нинішню Євангельську подію, бачимо діяльну реакцію Ісуса Христа.

В наш час, не часто, але трапляється, що злий дух входить в людину і може діяти через неї. В даному випадку злий дух показує свою природу, яка полягає в знищенні і смерті. Але Бог є всемогутній , на його Слово зло стає безсиле».

Далі єпископ продовжив: «Хоч злі духи ввійшли в чоловіка, але впали на коліна перед Господом. Чому Бог допускає злого духа до людини? Це питання залишається відкритим. Проте, з моєї практики можу сказати, що це буває для її ж добра. Часто ті люди, які є опановані, звертаються до священників, просять про молитву, часто сповідаються, причащаються і дуже навертаються самі і також їхні родини. Бог відтак забирає опанування, а навернення залишається.

Ця Євангельська подія показує, як люди поступають з Богом, вони просять відійти від них. Навіть смерть не така страшна, як відхід Бога від людини. Всемогутній Бог не порушує вибору людини, без нарікань і осудження відходить, але не відрікається. Ісус залишає чоловіка, якого зцілив і каже, щоб він розказав, що Бог для нього зробив. Саме той біснуватий стає свідком діянь Ісуса. Стан того біснуватого стає кращий, ніж стан тих людей, які відігнали Бога від себе. Після зцілення той чоловік стає апостолом».

«Як ця подія стосується нас, тих, які є в Церкві? Апостол Павло у посланні до Ефесян каже: «Відкинуваши брехню, говоріть правду..., не давайте місце дияволові. Хто крав - нехай не краде, а краще хай працює. Жодне погане слово нехай не виходить з уст ваших».

Велика подяка вам від мене, що збудували цей храм, який буде освячувати вас і ваших нащадків. Будьмо завжди територією Святого Духа, де жодні демони не мають над нами влади», - завершив Владика Димитрій.

Після Святої Літургії Владика Димитрій, нагородив подячними грамотами добродіїв та жертводавців, які спричинилися до розбудови храму.

Прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ


 

 Великоднє послання 2016 р. Б. Владики Димитрія (Григорака), ЧСВВ, єпарха Бучацького УГКЦ

Останні новини

rozdumy-o-d-ra-myroslava-dumycha-nad-svjatom-voskresinnja-gnih-pasha-hrystova «Христос воскрес із мертвих, смертю смерть подолав, і тим, що в гробах, життя дарував» (Тропар Пасхи). Дорогі брати і сестри! Віра та християнське...
katedralnyj-sobor-verh-app-petra-i-pavla-rozporjadok-bogosluzhinНеділя Пасхи. Воскресіння Христове. Великдень(28 квітня) 24.00 – Архиєрейська Божественна Літургія10.00 – Божественна Літургія Світлий понеділок (29...
rozporjadok-bogosluzhinНеділя Пасхи. Воскресіння ХристовеВеликдень(28 квітня) 24.00 – Архиєрейська Божественна Літургія 10.00 – Божественна Літургія   Світлий...
2019-04-13-20-44-54 Школа читання Святого Письма при Катедральному Соборі Верховних Апп. Петра і Павла м. Чортків, що діє з 2016 р. Б, закінчила читання другої книги Біблії...
katedralnyj-sobor-verh-app-petra-i-pavla-rozporjadok-bogosluzhin ІV-та неділя Великого посту,БЛАГОВІЩЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ ВЛАДИЧИЦІ НАШОЇ БОГОРОДИЦІ І ПРИСНОДІВИ МАРІЇ (7 квітня) 8.00 – Утреня 9.15 – Вервиця 10.00 –...

Карта Єпархії

 

< листопада 2020 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Бучацька Єпархія УГКЦ, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting