Відбулась зустріч еклезіархів всіх єпархій УГКЦ в Україні

10 лютого 2016 р. Б. в Архикатедральному Соборі Святого Юрія відбулась зустріч еклезіархів всіх єпархій УГКЦ в Україні.

Захід пройшов з ініціативи Патріаршої Літургійної комісії УГКЦ.

Голова комісії, преосвященний владика Венедикт, доручив робочій групі з координації діяльності єпархіальних еклезіархів УГКЦ на чолі із всесвітлішим протоієреєм Богданом Гнатівим, еклезіархом Собору св. Юра, проводити спільні зустрічі, для впорядкування літургійного благочестя у єпархіях на території України.

З благословенням правлячого Архиєрея Дмитра Григорака, ЧСВВ, Бучацьку єпархію представив еклезіарх зазначеної єпархії о. д-р Мирослав Думич.

Учасники уже другого навчання, дискутували про Чин освячення храму і престолу.

Варто зазначити, що з благословення Митрополита Львівського Ігоря, за редакцією протоієрея Богдана Гнатіва, ієрея Ростилава Будзана та протодиякона Назарія Яруніва, було укладено для приватного вжитку книгу, яка детально розповідає про устав Архиєрейської Божественної Літургії та Чини Освячень і Благословення, які звершує архиєрей.

Відбулась зустріч еклезіархів всіх єпархій УГКЦ в Україні

Впродовж наступних зустрічей еклезіархи розглядатимуть напрацювання групи і пропонуватимуть правлячим архиєреям впроваджувати у життя єпархії.

Відбулась зустріч еклезіархів всіх єпархій УГКЦ в Україні https://www.buchacheparchy.org.ua/ Super User