«Пустіть дітей! Не бороніть їм приходити до мене,бо таких Царство Небесне.»(Мт. 19;14)

З 7 по 9 червня 2012 р. Б. при Катедральному Соборі Святих Верховних Апостолів Петра і Павла відбувся християнський літній табір для дітей віком 7-12 років. Він носив назву «Веселі канікули». Його метою було згуртувати діточок у спільноту для кращого пізнання Бога, яскравого проведення часу, набуття нових навиків та незабутнього відпочинку, а також допомогти зрозуміти, що життя з Богом сповнене кольорових барв, позитивних емоцій та цікавих пригод.

Розклад табору був дуже насиченим. Діти разом із сестрою Йосафатою Мироносицею, братом Яковом ЧСВВ та своїми аніматорами мали змогу навчитися танцювати банси, грали ігри, співали християнські пісні під супровід гітари, працювали в групах, де обговорювались цікаві історії, малювали плакати, вчились виготовляти з паперу трояндочки та лебедів.

Найголовнішим було те, що учасники «Веселих канікул» брали участь у Божественній Літургії та слухали науки священиків. Вони стосувалась Христових Таїнств, Десяти Заповідей Божих та найбільшого зла – гріха.

Християнський літній табір «Веселі канікули» подарував усім присутнім незабутні враження. Насамперед став чудовою можливістю не лише для діточок, але й для аніматорів зустріти Бога, поглибити знання про Нього, активно відпочити, насолодитися спілкуванням. Сподіваємось, що кожен почерпнув щось для себе  у духовному, моральному, виховному планах та зможе краще застосовувати набутий досвід у подальшому житті.

Христина Юрчак

«Веселі канікули» https://www.buchacheparchy.org.ua/ Super User