Традиційно,що 1-ше вересня стало святом як для вчителів, так і для школярів, котрі знову повертаючись до школи, чи сідаючи вперше або востаннє за парти, розпочинають новий навчальний рік.

Але 11 вересня став особливим днем для наших освітян, котрі прибули у Зарваницю. Адже саме в цей день тут відправилася Божественна Літургія для працівників освіти нашої області.

Цією нагодою скористалися вчителі СЗОШ I- III ст.№2 м. Чорткова, котрі разом із о.Андрієм Лемчуком – священиком Катедрального Собору Верховних апостолів Петра і Павла – прибули в це святе місце.

Очолив Божественну Літургію о. Іван Січкарик , котрий і уділив всім присутнім Господнє Благословення.

Важливим було те, що всі бажаючі могли прийти до Святої Тайни Покаяння і прийняти Святе Причастя.

Після Божественної Літургії ми молитовно пройшли Хресну Дорогу і кожен мав можливість роздумати над своїми помилками в житті, бо всі ми часто ображаємо Бога своїми гріхами, віддаляючись таким чином від Нього.

Хоча надворі не було вже так спекотно, як влітку, але ми не могли не скористатись нагодою і зайшли в освячену воду джерела св. Анни.

Залишаючи це благодатне місце, ми ще зайшли в  парафіяльну церкву с. Зарваниця, щоб помолитись перед чудотворною іконою Пресвятої Богородиці.

Я впевнена, що розпочавши саме так навчальний рік, наші вчителі матимуть Боже Благословення, щоб з мудрістю, терпінням, добротою і вимогливістю навчати і виховувати наше майбутнє покоління.

ОЛЬГА МУДРА
вчитель СЗОШ I-III ст№2

Проща до Зарваниці вчителів СЗОШ I- III ст.№2 м. Чорткова https://www.buchacheparchy.org.ua/ Super User