Урочиста подія відбулася 28-29 серпня в Соборі апп. Петра і Павла – Перша сповідь дітей та прийняття Святого Причастя. В святковий день Успіння Пресвятої Богородиці юні Божі створіння в українських вишиванках разом з батьками та хресними прийшли в храм, щоб зробити іспит сумління, відкрити своє серце та впустити в нього істинного Бога.

Таїнство Євхаристії (з гр. «подяка») встановив сам Ісус Христос під час останньої Тайної вечері, напередодні своїх страждань та смерті. Розламавши хліб, подав ученикам і промовив: «Прийміть, їжте, це є Тіло моє, що за вас ламається на відпущення гріхів. Пийте з неї всі, це є Кров моя, Нового завіту, що за вас проливається на відпущення гріхів». Пресвята Євхаристія є поживою для нашої душі і тіла. Ісус дуже любить нас і тому прощає всі гріхи, якщо ми щиро каємось і просимо прощення. Після св. Сповіді і Причастя душа наша очищується, оживає, наповнюється новим змістом.

Тепла, щира Божа благодать панувала в храмі протягом місяця приготувань до Сповіді та св. Причастя. Від усіх батьків та дітей щиро дякуємо отцю Андрію Лемчуку та с. Юліані, які провадили катехизацію, пекли з дітьми просфори; з допомогою пісень, сценічних мініатюр, ігор зуміли донести до кожного сердечка іскру Божу. Надіємось і віримо, що Ісус Христос благословить наших дітей  на добрі вчинки, добре навчання, допоможе любити ближніх, як самого себе.

«Господи, коли я голодний, пришли мені когось, кого треба нагодувати. Коли я спраглий, пришли мені когось, хто потребує води. Коли я страждаю, пришли мені когось, хто прагне розради. Коли мій Хрест стає тяжким, дозволь мені ще взяти Хрест інших» (Б. Ферреро).

Світлана Бідна,
мати

Більше фото у фото галереї

«Я – Хліб живий, що з неба зійшов. Коли хтось цей хліб їстиме, житиме повіки» https://www.buchacheparchy.org.ua/ Super User